Milord Ogrodzenia Systemowe - polski producent paneli ogrodzeniowych 2d i 3d

Firma Milord Ogrodzenia Systemowe to polski producent paneli ogrodzeniowych 2d i 3d. Od kilku lat jesteśmy obecni na polskim rynku, dedykując naszą ofertę Kontrahentom indywidualnym oraz sektorowi B2B. Portfolio naszych usług obejmuje:

Jako polski producent paneli ogrodzeniowych 2d i 3d kompleksowo obsługujemy firmy deweloperskie, duże obiekty sportowe i przemysłowe czy centra logistyczne. Sprzedaż hurtowa paneli ogrodzeniowych stanowi jeden z głównych elementów naszej działalności, dlatego zapewniamy Klientom niezmienne stany magazynowe, obejmujące blisko 20 tys. paneli typu 3d oraz potrzebnych akcesoriów. 

Mamy doświadczenie we współpracy nie tylko polskimi ale również z zagranicznymi firmami, dla których realizujemy transporty na terenie Europy przy pomocy zaufanych i rzetelnych przewoźników transportowych.

 

 

Montaż ogrodzenia

W relacjach z naszymi kontrahentami i klientami opieramy się na partnerskich zasadach, stosując strategię win-win. Dlatego zawsze szukamy takich rozwiązań, które dla każdej ze stron będą zyskowne i atrakcyjne.

Najwyższa jakość

W Milord przywiązujemy też ogromną wagę do jakości oferowanych produktów. Dlatego nasze ogrodzenia panelowe powstają ze stali spełniającej normy PN-EN oraz ISO 1461. Cechuje je wysoka trwałość, wynikająca z bardzo dobrego zabezpieczenia przeciwkorozyjnego oraz prosty i szybki montaż. Dzięki powłoce antykorozyjnej ogrodzenia panelowe Milord dają gwarancję długoletniego użytkowania bez konieczności konserwacji.

Ten typ ogrodzeń to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla parków, placów zabaw czy boisk sportowych, ale również dla obiektów magazynowych, budynków biurowych i użyteczności publicznej. Ogrodzenia panelowe Milord to również doskonałe rozwiązanie dla klientów indywidualnych ponieważ stanowią połączenie wysokiej jakości i konkurencyjnej ceny.

Ogrodzenia

Wiedza i doświadczenie

Kilkuletnie doświadczenie w branży ogrodzeń i szeroka wiedza pozwalają nam doskonale zrozumieć potrzeby klientów, dlatego oferta naszej firmy ma kompleksowy charakter i uwzględnia wszystkie etapy realizacji zlecenia. Jako polski producent paneli ogrodzeniowych 2d i 3d zapewniamy fachowe doradztwo naszych konsultantów, wsparcie przy projektowaniu ogrodzenia, dostawę wybranego systemu ogrodzeniowego, produkcję bram i furtek pod określony wymiar oraz profesjonalny montaż ogrodzenia.

Wszystkie zlecenia realizujemy zgodnie z preferencjami naszych klientów, zapewniając im serwis posprzedażowy oraz dwuletnią gwarancję na nasze produkty.  Taka polityka firmy wynika z naszej pełnej świadomości, że panele ogrodzeniowe to uniwersalny sposób ogrodzenia, który sprawdza się zarówno na terenie przemysłowym, obiekcie użyteczności publicznej czy posesji prywatnej.

Jak współpracujemy?

  • Jeśli jesteś zainteresowany budową ogrodzenia prześlij do nas swoje zapytanie, uwzględniające podstawowe informacje na jego temat - długość, wysokość oraz rodzaj (np. ogrodzenia panelowe).
     
  • Ważną informacją będzie również kwestia czy jako uzupełnienie całości potrzebujesz bramy i furtki lub szukasz tylko wybranego elementu ogrodzenia. Wszystko to pozwoli nam dobrać dla Ciebie optymalne rozwiązanie i przyspieszyć proces wyceny.
     
  • Jeżeli natomiast chciałbyś zbudować ogrodzenie ale kompletnie nie wiesz jak się do tego zabrać, skontaktuj się z nami a doradcy Milord przedstawią Ci naszą ofertę i wyjaśnią wszystkie kwestie związane z jego montażem i czasem i realizacji.
     
  • Kiedy wybrałeś już rodzaj ogrodzenia, poznałeś jego specyfikację i koszty, przychodzi czas na dokonanie pomiarów. Jeśli zdecydowałeś się zrealizować swój projekt z nami, cena pomiaru jest wlicza się w cenę ogrodzenia. Jeśli jednak nie jesteś pewien, że chciałbyś wykonać ogrodzenie w Milord, możemy dokonać dla Ciebie pomiaru, co stanowi jednak dodatkową opłatę.