Kiedy najlepiej zdecydować się na zakup ogrodzenia? 

06.05.2022

Cykl budowlany ściśle wiąże się z porami roku. Dlatego koniec jesieni to dobry moment, aby przygotować się na nadchodzącą zimę. A przy tym pomyśleć o zabezpieczeniu domu czy działki solidnym ogrodzeniem na miarę potrzeb i portfela.

Jeśli jest to wymiana lub ustawienie całkiem nowego ogrodzenia, to pierwszą dobrą decyzją będzie kontakt z profesjonalną firmą zajmującą się świadczeniem tego typu usług. I tu z pomocą przychodzi firma Milord – producent paneli i systemów ogrodzeniowych z Milanówka. – Naszym klientom proponujemy ogrodzenia dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Służymy radą na każdym etapie - od planowania, przez dobór rozwiązań i materiałów aż po realizację – mówi Artur Miller, właściciel firmy i dodaje – Warto jednak, aby klient chociaż wstępnie zastanowił się nad budżetem jaki zamierza przeznaczyć na inwestycję.

Długoletnie doświadczenie w branży ogrodzeń sprawiło, że dla Milorda nie ma rzeczy niemożliwych. Na swoim koncie firma posiada duże inwestycje polegające m.in. na grodzeniu parków przemysłowych, obiektów użyteczności publicznej czy osiedli mieszkaniowych. Swoją szeroką ofertę Milord kieruje również do klientów indywidualnych – Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która zajmuje się ogrodzeniami w sposób kompleksowy, od A do Z.  Zapewniamy profesjonalny montaż, wszystkie niezbędne materiały, napędy do bram oraz gwarancję. Szanujemy czas naszych klientów i zaufanie jakim nas obdarzają. Stały kontakt, terminowość i dokładność wykonywanych prac sprawiają, że po zakończeniu danej realizacji często jesteśmy polecani kolejnym kontrahentom – znajomym, sąsiadom, a nawet innym firmom – podkreśla Artur Miller.

O dobrej renomie przedsiębiorstwa  świadczą chociażby recenzje  w Internecie. – Do napisania tej opinii nakłoniła mnie sytuacja, w której Milord dostarczył dodatkowe elementy ogrodzenia w ciągu jednego dnia na budowę. Mogliśmy dzięki temu zakończyć realizację inwestycji w terminie. Inwestor był bardzo zadowolony a nasza firma tym bardziej. Współpracuje z nimi od dłuższego czasu i myślałem, że oprócz dobrej jakości ogrodzeń, konkurencyjnych cen, terminowych dostaw i ogólnie bardzo miłej współpracy to już tak naprawdę niczym nowym mnie nie zaskoczą a tu proszę... nic dodać nic ująć. Tak trzymać Milord! – czytamy w jednym z wpisów.

Artur Miller: – Cieszymy się z każdej takiej opinii. Staramy się łączyć wysoką jakość i konkurencyjne  ceny, dostosować do konkretnego klienta, doradzać od ogółu do szczegółu. Zdarzało się, że trafiał do nas ktoś przekonany, że wykonujemy tylko duże zlecenia. A my grodzimy także niewielkie działki, montujemy pojedyncze bramy i furtki.  Każda realizacja  jest dla nas ważna. Ponadto, prawie wszystkie oferowane produkty posiadamy w ciągłej sprzedaży, co jest naszym niewątpliwym atutem, dlatego klient nie musi czekać kilku tygodni na interesujący go towar.

Milord jako producent paneli i systemów ogrodzeniowych oferuje pełną gamę ogrodzeń frontowych, stylizowanych na bloczkach. W tym m.in. pustaki łupane, pustaki gładkie i architektoniczny beton. Do tego oferta przedsiębiorstwa obejmuje bramy, napędy i furtki oraz gotowe płyty systemowe, ogrodzenia panelowe (2D, 3D, FALA) i szeroki wybór akcesoriów. Wszystko to także w sprzedaży hurtowej i w konkurencyjnych cenach. – Potrafimy nie tylko zaproponować klientom rozwiązania  dopasowane do ich różnorodnych oczekiwań, ale również wskazać konkretne różnice miedzy poszczególnymi produktami i wyjaśnić dlaczego nasz produkt jest lepszy niż np. z sieciowych marketów – zapewnia właściciel firmy.

O możliwościach firmy Milord można przekonać się na własne oczy odwiedzając siedzibę przedsiebiorstwa w Milanówku przy ul. Książenickiej 19. Tam na żywo można obejrzeć wystawki z wybranymi wzorami i modelami ogrodzeń, a także porozmawiać i wspólnie zastanowić nad najlepszymi dla siebie rozwiązaniami.