Wybierz panele ogrodzeniowe do swojego ogrodzenia

Panele ogrodzeniowe to jedna z najpopularniejszych w ostatnich latach metod ogradzania posesji prywatnych, budynków użyteczności publicznej czy firm. Co skłania klientów do wyboru właśnie tego rozwiązania – skoro na rynku dostępnych jest tak wiele alternatyw? Sprawdźmy to.
14.04.2022 czytaj więcej

Nowoczesne ogrodzenie? Sprawdź ogrodzenia modułowe

Ogrodzenia modułowe to szeroka grupa produktowa w branży ogrodzeniowej. Mieszczą się w niej ogrodzenia o określonych cechach. Sprawdzimy dziś jakie to cechy i czym charakteryzują się ogrodzenia modułowe.
14.04.2022 czytaj więcej

Ogrodzenia panelowe czy ogrodzenia metalowe z profili zamkniętych?

Wiosna to czas intensywnych prac konserwacyjnych, które przygotowują prywatne posesje do kolejnego sezonu. To również czas wznawiania rozpoczętych przed zimą inwestycji budowlanych. Co to oznacza? Wysoki sezon w branży ogrodzeniowej. Dziś przyjrzymy się dwóm popularnym typom ogrodzeń i sprawdzimy, czym każdy z nich się wyróżnia.
10.04.2022 czytaj więcej

Modne ogrodzenie? Wybierz panele ogrodzeniowe.

Branża ogrodzeniowa, podobnie jak inne, rządzi się swoimi prawami. Obowiązuje moda i zmieniające się w każdym sezonie trendy. Producenci ogrodzeń wychodzą naprzeciw potrzebom klientów, dostarczając im coraz lepsze technologie, bardziej funkcjonalne rozwiązania i zgodną z trendami stylistykę. Jakie ogrodzenia będą modne w 2022 roku? Sprawdzamy!
29.01.2022 czytaj więcej

Producent ogrodzenia – tylko lokalnie, zawsze stacjonarnie, a może online?

Są usługi, których nie da się obsłużyć zdalnie. Są produkty, które na zdalnych transakcjach zdecydowanie tracą. Są w końcu takie, które w dobie Internetu skutecznie się spopularyzowały i nie wymagają już przemierzania kilometrów pośród sklepowych półek i wystaw. Dziś zastanowimy się, czy producent ogrodzenia, które chcemy kupić musi posiadać sklep w naszej lokalizacji czy może ogrodzenia to produkty, które z powodzeniem możemy kupować online.
25.01.2022 czytaj więcej

Czy podmokły teren utrudnia montaż ogrodzenia?

Idealnie byłoby, gdybyśmy zawsze mogli wszystko sprawdzić. Ale nie zawsze tak jest i nie zawsze tak się da. Zdarza się przecież, że dziedziczymy działkę lub dostajemy ją w prezencie. A czasem nie mamy po prostu odpowiedniej wiedzy.
14.01.2022 czytaj więcej

Montaż ogrodzenia tymczasowego

Bodowa domu, siedziby firmy czy hali sportowej może ciągnąć się miesiącami. Czasem trwa to nawet lata. Dlatego warto wziąć pod uwagę montaż ogrodzenia tymczasowego, które zabezpieczy teren przed kradzieżą i niepożądanymi gośćmi.
23.12.2021 czytaj więcej

Sposób na modne ogrodzenie? Ogrodzenia panelowe fala.

Branża deweloperska pozostaje w rozkwicie. Oznacza to wiele nowych inwestycji deweloperskich oraz prywatnych. Przedstawiamy dziś sposób na eleganckie i wytrzymałe ogrodzenie domu, które nie tylko pozwoli zwiększyć poziom bezpieczeństwa na posesji, ale również doda jej estetycznego uroku.
16.12.2021 czytaj więcej

Słupki ogrodzeniowe, czyli akcesoria ogrodzeniowe o wielkim znaczeniu

Choć słupki ogrodzeniowe są zwykle ostatnią rzeczą, na którą zwracamy uwagę podczas zakupu ogrodzeń, warto przyjrzeć im się bliżej, dowiedzieć więcej o ich znaczeniu i wybrać tak, aby stanowiły spójną i solidną część ogrodzenia.
10.12.2021 czytaj więcej

Ogrodzenia modułowe – dowiedz się więcej!

Termin ogrodzenia modułowe można spotkać na wielu stronach i w sklepach z branży ogrodzeniowej. Czym są ogrodzenia modułowe i czy warto się nimi zainteresować? Sprawdźmy!
05.12.2021 czytaj więcej

Sprzedaż hurtowa paneli ogrodzeniowych – czyli gdzie kupić w najlepszej cenie?

Ogrodzenie panelowe może być całkiem dużym wydatkiem, zwłaszcza jeśli ogradzana posesja jest duża. Zamiast więc kupować ogrodzenie w pierwszym lepszym miejscu, warto to przemyśleć i postawić na zakup, który pozwoli utrzymać jakość, obniżając równocześnie koszty przedsięwzięcia.
04.12.2021 czytaj więcej

Montaż ogrodzeń – czy da się obniżyć koszty?

Ceny materiałów budowlanych w ostatnich miesiącach sięgają zenitu. Inwestorzy głowią się więc nieustannie, jak obniżyć koszty rozpoczętych projektów, zachowując kryterium wysokiej jakości. Jednym ze sposobów na obniżenie wydatków jest samodzielne wykonanie niektórych prac. Sprawdzimy dziś czy da się zaoszczędzić wykonując samodzielnie montaż ogrodzeń.
03.12.2021 czytaj więcej

Ogrodzenia frontowe – porządne ogrodzenia w dobrym stylu

Ogrodzenia frontowe to ta część płotu, którą – jak wskazuje nazwa – widzimy od frontu posesji. Czy różni się od pozostałej części ogrodzenia? Może – choć oczywiście nie musi. Zbadajmy temat bliżej.
25.11.2021 czytaj więcej

Brak pomysłu na ogrodzenie? Poznaj panele ogrodzeniowe.

Podczas budowy domu, ogrodzenie jest jedną z ostatnich kwestii, o których myślimy. Uwagę koncentrują znacznie ważniejsze tematy – projekt domu, elewacja, wykończenie wnętrz czy aranżacja ogrodu. W końcu jednak przychodzi pora na ogrodzenie.
02.11.2021 czytaj więcej

Panele ogrodzeniowe – jak zabezpieczyć ogrodzenie przed zimą

Ogrodzenia panelowe to jedna z najchętniej wybieranych form ogradzania posesji prywatnych oraz miejsc publicznych – typu szkoły czy place zabaw, ale również firm i magazynów. Ich popularność wynika z doskonałego stosunku jakości do ceny, estetyki wyglądu i mnogości wyboru, która pozwala dostosować panele ogrodzeniowe do aranżacji działki i stylu zabudowy.
13.10.2021 czytaj więcej

Jesień w ogrodzie, czyli ostatni moment na ogrodzenia panelowe

Kiedy liście na drzewach żółkną, a poranki i wieczory stają się coraz chłodniejsze, warto wykonać kilka ostatnich prac przydomowych. Oznacza to, że warto chwycić za grabie i łopatę, osłonić gałązkami kwiaty i sadzonki, a także sprawdzić czy ogrodzenia panelowe są w dobrym stanie. A może nawet zainstalować nowe?
09.10.2021 czytaj więcej

Ogrodzenie panelowe zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz

Choć na co dzień prawie w ogóle o nim nie myślimy, ogrodzenie panelowe pełni wiele ważnych funkcji. Po pierwsze, oddziela działkę od sąsiadów. Po drugie, zabezpiecza teren przed nieproszonymi gośćmi. Po trzecie, jest estetycznym dopełnieniem domu, które będzie cieszyć oczy przez długie lata.
08.10.2021 czytaj więcej

Ogrodzenia frontowe – jak dopasować je do domu, żeby uzyskać modny i elegancki efekt?

Każdemu inwestorowi zależy na tym, aby posesja w całości prezentowała się elegancko. Elewacja, ogród – każdy detal ma znaczenie i powinien być przemyślany, starannie wybrany i dopracowywany. Wcale nie inaczej sytuacja wygląda z ogrodzeniami. Ogrodzenia frontowe to pierwsze wrażenie – wizytówka, która wita naszych gości, element, który z zewnątrz czasem widać dużo wyraźniej, niż sam dom.
07.10.2021 czytaj więcej

Tylko słupki ogrodzeniowe? Z czego składa się ogrodzenie panelowe?

Kiedyś ogrodzenie posesji kojarzyło się przede wszystkim z siatką, która nie była ani trwała, ani ładna. Na szczęście te czasy już dawno minęły, a zwykłą siatkę zastąpiły solidne i estetyczne ogrodzenia systemowe. Jeśli myślisz, że ich montaż jest znacznie trudniejszy, jesteś w błędzie. Wszystko, czego potrzebujesz, to panele i słupki ogrodzeniowe, a resztę możesz zostawić nam. 
07.10.2021 czytaj więcej

Jaką przewagę ma producent ogrodzenia nad marketami budowalnymi?

Urządzasz dom, więc w marketach budowlanych czujesz się właściwie jak u siebie. Wszystko wydaje się znajome i dostępne od ręki. Ale czy tak jest naprawdę? Przykładowo, obecnie na drzwi z marketu czeka się 2-3 tygodnie, a na kuchnię nawet kilka miesięcy. Podobnie może być z ogrodzeniem panelowym. Jeśli więc jak najszybciej chcesz zabezpieczyć swój dom, lepszym wyborem będzie producent ogrodzenia. 
07.10.2021 czytaj więcej
20 - 40 Wszystkich elementów 147