Ogrodzenia modułowe - czyli sposób na szybki montaż ogrodzenia

Kiedyś ogrodzeniem domu był zwykły płot, którego główną funkcją było oddzielenie posesji od innych działek. Dziś niestabilne, drewniane płoty zastąpiły ogrodzenia modułowe. Ich przewagą jest łatwy i szybki montaż, a także stosunkowo niskie koszty realizacji.
08.04.2021 czytaj więcej

Jakie wybrać słupki ogrodzeniowe, aby uzyskać efekt solidnego ogrodzenia?

Słupki ogrodzeniowe to ni mniej, ni więcej – podpora stabilizująca oraz wzmocnienie ogrodzenia dla jeszcze większego poczucia bezpieczeństwa inwestora. Od ich jakości zależy moc i wytrzymałość ogrodzenia. Wybór powinien więc być świadomy i nastawiony na jakość.
07.04.2021 czytaj więcej

Ogrodzenia systemowe - odśwież je na wiosnę

Ogrodzenia systemowe są w zasadzie bezobsługowe. Nie wymagają od inwestorów praktycznie żadnego nakładu pracy, poza okresowym przeglądem, którym może zająć się na Twoją prośbę producent, jeśli bezpośrednio od niego kupiłeś swoje ogrodzenie. Wiosna to idealny moment na sprawdzenie stanu technicznego. Zanim wezwiesz profesjonalistów, zrób wszystko, co w twojej mocy, by samodzielnie nieco odświeżyć swoje panele ogrodzeniowe i ogrodzenia frontowe.
18.03.2021 czytaj więcej

Panele ogrodzeniowe – trendy kolorystyczne 2021

Co roku Instytut Pantone wybiera kolor, który jest inspiracją nie tylko dla branży modowej, lecz także wnętrzarskiej i architektonicznej. Wybór barwy na 2021 rok powinien spodobać się fanom nowoczesnego, loftowego designu, w którym rządzi beton. Jakie panele ogrodzeniowe będą teraz modne? Szare!
17.03.2021 czytaj więcej

7 powodów, dla których warto wybrać ogrodzenia panelowe

Ogrodzenia panelowe to bardzo często widywany typ ogrodzeń na polskich posesjach. Sprawdzają się zarówno u prywatnych inwestorów – wokół domów, jak i w przestrzeni publicznej lub przemysłowej czy biznesowej. Mają wiele zalet – zbierzemy je dziś razem, ułatwiając wybór...
06.03.2021 czytaj więcej

Ogrodzenia systemowe, sprawdzone metody na jakość w dobrej cenie

Ogrodzenie ma wiele zadań: • wyznacza teren posesji, • oddziela ją od sąsiadów, • chroni przed dostaniem się na zabezpieczony teren niepożądanych osób • zwiększa poczucie prywatności, • stanowi wizytówkę domu, firmy lub obiektu publicznego, które ogradza.
04.03.2021 czytaj więcej

Montaż ogrodzenia – jak zrobić to dobrze?

Zbliża się wiosna – to doskonały czas na montaż ogrodzenia. Wyższe temperatury i znikający śnieg są sprzymierzeńcami inwestorów, którzy właśnie teraz myślą o ogrodzeniu swoich posesji. Montaż ogrodzenia – bez względu na wybrany rodzaj ogrodzeń – zawsze składa się z kilku etapów. Każdy z nich jest niezwykle istotny dla uzyskania pożądanego efektu – solidnego, trwałego ogrodzenia, które nie tylko zapewni użytkownikom poczucie bezpieczeństwa, ale również przetrwa przez wiele kolejnych lat.
01.03.2021 czytaj więcej

Sprzedaż hurtowa paneli ogrodzeniowych – jak wybrać najlepszego producenta?

Choć panele ogrodzeniowe grają drugie skrzypce po bryle domu, to pozostają wciąż bardzo istotnym elementem na każdej posesji. Przyjrzyjmy się kwestiom wyboru producenta - kryteriom, które mają w tym przypadku znaczenie i sprawdźmy, jak dokonać najlepszych wyborów, żeby nie żałować podjętych decyzji.
28.02.2021 czytaj więcej

Ogrodzenia frontowe, dobry design i bezpieczeństwo w jednym

Ogrodzenia frontowe to część ogrodzenia posesji, która jest widoczna – jak nazwa wskazuje - od frontu. Ma zatem znaczenie wizualne i stanowi wizytówkę domu, która wysuwa się na pierwszy plan. Jak wybrać najlepsze ogrodzenia frontowe? Pod uwagę wziętych powinno być równocześnie kilka kryteriów. Bardzo istotna jest funkcjonalność, wspominany efekt wizualny, no i oczywiście bezpieczeństwo. Przyjrzyjmy im się bliżej.
19.02.2021 czytaj więcej

Montaż ogrodzenia tymczasowego

Bodowa domu, siedziby firmy czy hali sportowej może ciągnąć się miesiącami. Czasem trwa to nawet lata. Dlatego warto wziąć pod uwagę montaż ogrodzenia tymczasowego, które zabezpieczy teren przed kradzieżą i niepożądanymi gośćmi.
18.02.2021 czytaj więcej

Słupki ogrodzeniowe – na co powinien zwrócić uwagę kupujący?

Inwestorzy podczas wyboru ogrodzenia i wszystkich związanych z nim akcesoriów, w dużej mierze skupiają się na panelach ogrodzeniowych, zapominając o tym, co stanowi jego “fundament”. Słupki ogrodzeniowe to tak naprawdę wsparcie ogrodzenia, dzięki któremu konstrukcja staje się stabilna, solidna i trwała. Co jeszcze warto o nich wiedzieć?
10.02.2021 czytaj więcej

Jakie panele ogrodzeniowe wybrać, gdy ma się kota?

Gdy kota nie ma, myszy harcują. A gdy właścicieli nie ma w domu, harcują koty. Na uwadze należy mieć zarówno własne futrzaki, które na terenie ogrodu powinny być bezpieczne, jak i koty wolnożyjące, które zupełnie nieproszone, mogą chcieć dostać się na teren posesji. Dlatego tak ważny jest wybór paneli ogrodzeniowych, które zapewnią bezpieczeństwo naszym kotom i ochronią posesję przed kotami z ulicy.
02.02.2021 czytaj więcej

Panele ogrodzeniowe a sąsiedzi

Złośliwi mówią, że z sąsiadami podobnie jak z rodziną, najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Ale nie musi tak być - wystarczy się dogadać. A najlepiej zacząć od paneli ogrodzeniowych, które wyznaczają granicę waszych działek.
13.01.2021 czytaj więcej

Czy podmokły teren utrudnia montaż ogrodzenia?

Idealnie byłoby, gdybyśmy zawsze mogli wszystko sprawdzić. Ale nie zawsze tak jest i nie zawsze tak się da. Zdarza się przecież, że dziedziczymy działkę lub dostajemy ją w prezencie. A czasem nie mamy po prostu odpowiedniej wiedzy.
30.11.2020 czytaj więcej

Czy listopad i grudzień to dobry moment na montaż ogrodzenia?

Jesienna aura za oknem nie sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu, również tym budowlanym. Wszelkiego rodzaje prace są odkładane na później, ale czy tak też musi być w twoim przypadku? Sprawdź, czy późną jesienią można wykonać montaż ogrodzenia!
19.11.2020 czytaj więcej

Czy montaż ogrodzenia bez podmurówki może się opłacać?

Część osób uważa, że nie ma ogrodzenia bez podmurówki, ale czy to prawda? Otóż nie! Świadomi klienci coraz częściej decydują się na montaż ogrodzenia prosto w ziemi. I jest to rozwiązanie, które pod wieloma względami ma całkiem sporo zalet. Przekonaj się, jakich!
17.11.2020 czytaj więcej

Ogrodzenia frontowe – jak przygotować je przed zimą?

Listopad i grudzień to dobry moment, żeby przygotować swoją posesję na nadejście zimy. Jak wiemy, warunki w Polsce są bardzo zmienne i tak naprawdę nie wiemy, czy tegoroczna zima będzie bardziej deszczowa, czy może czeka nas mroźna i śnieżna aura. Dlatego, żeby zima nie zaskoczyła cię jak drogowców, już teraz przygotuj swoje ogrodzenie frontowe.
16.11.2020 czytaj więcej

Panele ogrodzeniowe – co musisz o nich wiedzieć?

Panele ogrodzeniowe to niezwykle chętnie wybierana przez inwestorów forma ogrodzenia posesji. Uniwersalizm pozwala swobodnie dobrać rodzaj ogrodzenia do potrzeb aranżacyjnych, a wysoka estetyka pozwala uzyskać bardzo atrakcyjny efekt końcowy, trwałość i jakość – szczególnie jeśli wybór pada na renomowanego producenta, co pozwala zyskać wieloletnie poczucie bezpieczeństwa, zaś koszty są relatywnie niskie.
20.10.2020 czytaj więcej

Ogrodzenia systemowe – szybkie rozwiązanie na ogrodzenie terenu

Zakup działki to dopiero pierwszy krok do wymarzonej inwestycji – niezależnie czy to jednorodzinny dom, budynek firmy, plac zabaw czy boisko sportowe. Później przychodzi czas na planowanie, omawianie koncepcji architektonicznej i w końcu... budowę. Ale zanim wykopie się pierwszą dziurę w ziemi, dobrze byłoby wyznaczyć teren działki i ją zwyczajnie ogrodzić. I właśnie w tym doskonale sprawdzi się ogrodzenie systemowe.
20.10.2020 czytaj więcej

Panele ogrodzeniowe na nierównym terenie

Właściciele nieruchomości, które są zlokalizowane na nierównym terenie, często zastanawiają się, jak ogrodzić działkę. Wielu wydaje się, że pozostaje im tylko siatka, ale to nieprawda. Panele ogrodzeniowe można zamontować na każdym terenie. Trzeba jedynie wiedzieć jak!
02.10.2020 czytaj więcej
60 - 80 Wszystkich elementów 147