Ogrodzenia frontowe – sprawdzony sposób na piękne wykończenie posesji

Ogrodzenia frontowe to popularny i chętnie wybierany sposób ogradzania prywatnych posesji. Zaprojektowane z myślą o harmonijnym połączeniu najwyższej jakości, gwarancji bezpieczeństwa, wytrzymałości użytkowej przez długie lata oraz aspektów wizualnych. Dostępne są w szerokiej gamie wzorów, które wdzięcznie dopełniają aranżację terenu wokół domu. A dzięki wielkości oferty, nie sposób nie znaleźć modelu, który nie wpisze się w oczekiwania.
08.05.2020 czytaj więcej

Montaż ogrodzeń – wiosna to najlepszy czas!

Jeśli planujesz ogrodzić posesję, to nie odkładaj prac na później! Wiosna to najdogodniejsza pora roku na montaż ogrodzeń. Wyjaśnimy dziś po krótce z jakiej przyczyny warto zabrać się za to jak najszybciej.
03.05.2020 czytaj więcej

Ogrodzenia systemowe – wygoda i trwałość na lata

Ogrodzenia systemowe to ogrodzenia, które powstają z gotowych elementów, które w miejscu inwestycji łączy się w całość – system ogrodzeniowy. To wygodna i często wybierana opcja, która ma wiele zalet. Sprawdźmy jakie.
08.04.2020 czytaj więcej

Ogrodzenie – wybierz świadomie!

Ogrodzenie to pierwsze, co wizualnie przyciąga wzrok odwiedzających i tych, którzy przechodzą obok posesji. Oprócz walorów estetycznych, wybór rodzaju ogrodzenia ma jednak również znaczenie funkcjonalne. Jak wybrać, żeby nie żałować decyzji?
07.04.2020 czytaj więcej

Ogrodzenia frontowe – duży wybór możliwości

Wybierając ogrodzenia frontowe, mamy ogromny wachlarz możliwości do wyboru. Różnią się od siebie nie tylko wizualnie, umożliwiając dobór rodzaju ogrodzenia do indywidualnych potrzeb aranżacyjnych, ale również funkcjonalnie – każde z nich jest inne.
02.04.2020 czytaj więcej

Jak radzi sobie producent ogrodzenia w czasie pandemii koronawirusa?

Koronawirus zaskoczył nas już kilka miesięcy temu. Początkowo, zamknięci w domach, jak na szpilkach śledziliśmy informacje o kolejnych zarażonych i ozdrowieńcach. Teraz uczymy się żyć z wirusem. Trzymać dystans, dezynfekować ręce, zasłaniać nos i usta. Ale musimy też w miarę normalnie funkcjonować i pracować. Jak w tych trudnych czasach radzi sobie producent ogrodzenia Milord?
02.04.2020 czytaj więcej

Słupki ogrodzeniowe - jak je zamontować?

Wybór słupków ogrodzeniowych powinien zostać poprzedzony analizą indywidualnych potrzeb. Mimo, że kształt posesji oraz długość całego ogrodzenia mają kluczowy wpływ na zakupy, to jednak nie wszystko. Przyjrzyjmy się temu, co najważniejsze.
20.03.2020 czytaj więcej

4 rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę, jeśli decydujesz się na panele ogrodzeniowe

Wybór ogrodzenia to niełatwe zadanie. Musisz mieć świadomość, że to decyzja na lata. A przynajmniej taka być powinna. Jeśli po drodze coś pójdzie nie tak, licz się z tym, że bardzo szybko będziesz musiał wymienić swoje panele ogrodzeniowe na nowe.
03.03.2020 czytaj więcej

Ogrodzenia panelowe – warto czy nie warto?

Ogrodzenia panelowe to jeden z typów dostępnych na rynku ogrodzeń. A ponieważ sezon na montaż ogrodzeń jest w rozkwicie, sprawdzamy dziś, czy panele ogrodzeniowe to dobry wybór czy może lepiej postawić na coś innego. Zapraszamy do lektury.
25.02.2020 czytaj więcej

Ogrodzenia posesji – przepisy, wymogi prawne, uwarunkowania techniczne

Postawienie ogrodzenia posesji to poważne przedsięwzięcie. Żeby wybór był trafiony, decyzje słuszne i zgodne z przepisami prawa budowlanego, trzeba wziąć pod uwagę wiele kryteriów. Spróbujemy dziś nieco rozjaśnić te zagadnienia.
06.02.2020 czytaj więcej

Wybór ogrodzenia – czy producent ma znaczenie?

Rynek produktowy każdej branży jest obecnie mocno nasycony. Wcale nie inaczej ma się sprawa na rynku ogrodzeń. Różne systemy ogrodzeniowe: ogrodzenia panelowe, ogrodzenia frontowe, bramy i furtki, akcesoria dodatkowe - wybór jest ogromny, a liczba producentów, i co za tym idzie – dostępnych ofert, przyprawia o zawrót głowy.
30.01.2020 czytaj więcej

Kto powinien pomyśleć nad inwestycją w ogrodzenia systemowe?

Działkę budowlaną lub gotową już inwestycję trzeba zabezpieczyć przed niepowołanymi gośćmi. To również sposób na oddzielenie własnego terenu od ziemi należącej do innych inwestorów. Ogrodzenia systemowe sprawdzają się w przypadku domów jednorodzinnych, działek budowlanych, działalności przemysłowych, placówek szkolnych, lokali usługowych i osiedli mieszkaniowych.
30.01.2020 czytaj więcej

Ogrodzenia systemowe – przydatne informacje

Ogrodzenia systemowe to – mówiąc najprościej – wszystkie ogrodzenia, które powstają z gotowych elementów. Są wygodną, stosunkowo łatwą w montażu formą ogradzania domów, posesji i budynków użyteczności publicznej. 
03.01.2020 czytaj więcej

Montaż ogrodzeń – wszystko co powinieneś wiedzieć, żeby zrobić to dobrze

Montaż ogrodzeń to bardzo istotny element inwestycji. Prace powinny być przeprowadzane z ogromną starannością.
12.12.2019 czytaj więcej

Jak obniżyć koszty ogrodzenia domu? Poznaj sprawdzone metody.

Ogrodzenie domu zawsze oznacza koszty – mniejsze lub większe, w zależności od podjętych decyzji i wyborów. Na rynku jest jednak dostępnych tak wiele rozwiązań, że z powodzeniem można kosztami ogrodzenia „sterować”, wcale niekoniecznie rezygnując przy tym z jakości. Poznaj sprawdzone sposoby na obniżenie kosztów ogrodzenia domu.
22.11.2019 czytaj więcej

Poznaj ogrodzenia frontowe

Ogrodzenia frontowe to bardzo istotny element inwestycji. Określają granicę działki, ale również – albo przede wszystkim – stanowią o poczuciu bezpieczeństwa oraz niezaprzeczalnie są wizytówką domu.
08.11.2019 czytaj więcej

Ogrodzenia panelowe FALA – sposób na estetyczne ogrodzenie posesji

Ogrodzenia panelowe FALA to harmonijne połączenie niezwykłej funkcjonalności, solidnej ochrony i doskonałego efektu wizualnego. Na takie ogrodzenie składają się panele ogrodzeniowe wykonane z bardzo mocnego drutu stalowego. 
05.11.2019 czytaj więcej

Panele ogrodzeniowe – praktyczne, estetyczne i solidne

Ogrodzenia panelowe to doskonała alternatywa dla siatki ogrodzeniowej. Zapewniają świetne efekty wizualne – prezentują się o wiele lepiej, niż siatka, a przy tym są wytrzymałe i trwałe. W gamie produktowej możemy wybierać między dwoma rodzajami paneli - 2D oraz 3D.
31.10.2019 czytaj więcej

Ogrodzenia systemowe – zobacz, na co warto zwrócić uwagę! Nowy dom

Nowy dom to wyzwanie związane z wyborem miliona elementów, które razem mają stworzyć spójną całość. Jednak to również konieczność ogrodzenia działki i wyznaczenia jej terenu. Głównym zadaniem ogrodzenia jest odseparowanie twojej ziemi od ziemi sąsiada, a także zabezpieczenie jej przed złodziejami i zwierzętami. Obecnie na popularności wciąż zyskują ogrodzenia systemowe i wcale nas to nie dziwi. Ale czy wiesz, na co zwrócić uwagę podczas ich wyboru?
30.10.2019 czytaj więcej

Montaż ogrodzeń – sprawdzona ekipa to gwarancja najwyższej jakości

Powodów konieczności montażu ogrodzeń jest wiele – od wydzielenia terenu między sąsiadującymi działkami, przez względy bezpieczeństwa, ograniczenie dostępu, aż po kwestie estetyczne. O tym, jaki rodzaj ogrodzenia najbardziej odpowiada potrzebom, decydują kwestie indywidualne.
10.10.2019 czytaj więcej
100 - 120 Wszystkich elementów 147