Przedłuż trwałość ogrodzenia – konserwacja i pielęgnacja

Jeśli chcemy mieszkać pięknie, musimy regularnie kosić trawę, dbać o sezonowe nasadzenia i odświeżać elewację domu. Jego wnętrze też wymaga okresowych napraw i prac modernizacyjnych. Wszystkie przedmioty użytkowe tracą odrobinę swej jakości wraz z upływem czasu. Z ogrodzeniami sprawa ma się dokładnie tak samo. Dziś więc kilka słów o tym, jak dbać o ogrodzenia – drewniane, gabiony czy panele ogrodzeniowe, żeby jak najdłużej służyły nam i pod kątem funkcjonalnym i estetycznym.
04.09.2019 czytaj więcej

Przęsło panelowe – wybierz rozwiązanie najlepsze dla siebie

Przęsło panelowe to najważniejsza część każdego ogrodzenia. Obok przęseł składają się nań elementy łączeniowe (słupki ogrodzeniowe) oraz brama wjazdowa wraz z furtką. Na decyzje zakupowe wpływ ma oczywiście trwałość i bezpieczeństwo, które gwarantują solidne ogrodzenia od sprawdzonych producentów. Ale bardzo istotny jest również efekt wizualny, a o nim decyduje właśnie rodzaj wybranych przęseł.
16.08.2019 czytaj więcej

Słupki ogrodzeniowe – zwykły element ogrodzenia czy ozdoba?

Urządzanie domu to długofalowy proces, który tak naprawdę nigdy się nie kończy. Zwracamy uwagę na kolor ścian, podłóg, tekstylia i inne dodatki. Często zapominamy jednak o tym, co widać na pierwszy rzut oka, czyli o ogrodzeniu. Wydaje nam się, że jest ono czymś mniej ważnym, a jeśli już o nim pomyślimy, skupiamy się na panelach i rozwiązaniach systemowych. A przecież są jeszcze słupki ogrodzeniowe. I mogą one zrobić naprawdę dużą różnicę!
14.08.2019 czytaj więcej

Montaż - ogrodzenie panelowe – najczęściej popełniane błędy

Montaż ogrodzenia panelowego w zasadzie można przeprowadzić samodzielnie. Podejmując się takiej realizacji trzeba oczywiście zaplanować działania tak, aby uniknąć błędów. Ich naprawienie bowiem, jest niezwykle trudne i niestety kosztowne.
02.08.2019 czytaj więcej

Ogrodzenia frontowe, czyli to, co przyciąga uwagę

Nowoczesne i praktyczne domy potrzebują równie nowoczesnego i praktycznego ogrodzenia. Aranżacja całego terenu powinna być spójna z estetyką bryły domu, który musi grać pierwsze skrzypce. Dlatego idealnym rozwiązaniem wydają się być ogrodzenia frontowe.
05.06.2019 czytaj więcej

Producent paneli ogrodzeniowych 2D i 3D – wybierz świadomie

Panele ogrodzeniowe 2D i 3D to bardzo często wybierany model ogrodzeń do domów jednorodzinnych. I nie ma w tym nic zaskakującego, lista ich walorów jest bowiem bardzo długa. Sprawdźmy czym zdobyły uznanie użytkowników i jak wybrać producenta ogrodzeń, który zapewni dobrą jakość produktów.
07.03.2019 czytaj więcej

Ogrodzenia modułowe – doskonałe uzupełnienie nowoczesnych aranżacji

Szukasz sposobu na ogrodzenie swojego domu i nie masz pojęcia jaki typ ogrodzenia wybrać? A może przejrzałeś już wiele ofert i wciąż nie trafiłeś na to jedno, jedyne, które zachwyciłoby cię swoim urokiem? Spieszymy z pomocą i inspirujemy rozwiązaniami na topie.
26.02.2019 czytaj więcej

Szybki montaż ogrodzeń - ogrodzenia systemowe

Jeśli grafik robót wymknął się spod kontroli, zastała cię jesień i zdałeś sobie sprawę, że aby zakończyć prace przed zimą, trzeba przyspieszyć tempa, a ogrodzenia jak nie było, tak nie ma – spokojnie zdążysz. Znamy sposób na szybki montaż ogrodzenia.
17.10.2018 czytaj więcej

Panele ogrodzeniowe, estetyczne ogrodzenie każdego domu

Ogrodzenie stanowi nie tylko widoczną z zewnątrz wizytówkę domu, ale przede wszystkim jego zabezpieczenie przed wejściem na teren posesji nieproszonych gości. A dodatkowo zapewnia również poczucie prywatności. Na rynku istnieje wiele rodzajów ogrodzeń. Dziś przyjrzymy się ogrodzeniom panelowym i sprawdzimy, co warto o nich wiedzieć.
04.07.2018 czytaj więcej

Montaż ogrodzenia – kiedy podmurówka jest niezbędna?

Panele ogrodzeniowe mają wiele zalet, a jedną z nich jest to, że prezentują się równie dobrze z podmurówką lub bez niej. Dlatego wiele zależy od estetycznych upodobań inwestora. Są jednak sytuacje, kiedy taki detal jak podmurówka jest po prostu niezbędny.
03.07.2018 czytaj więcej

Producent paneli ogrodzeniowych 2D i 3D doradzi, jak wybrać dobre ogrodzenie

Ogrodzenia systemowe mają przede wszystkim wyznaczać teren twojej posesji oraz chronić przed go nieproszonymi gośćmi. Jednak oprócz tych oczywistych zadań, powinny pełnić również funkcję estetyczną. Jak więc wybrać panele ogrodzeniowe, które sprostają twoim wymaganiom? Przede wszystkim musisz określić budżet, stylistykę, a także zwrócić uwagę na montaż czy łatwość utrzymania. Nie znasz się na tym? Spokojnie! We wszystkim pomoże ci producent paneli ogrodzeniowych 2D i 3D.
02.05.2018 czytaj więcej

Ogrodzenia modułowe - sprawdzą się na froncie inwestycji

Nowoczesne budownictwo charakteryzuje się materiałami wysokiej jakości, szybką budową i... modułowością. Coraz częściej decydujemy się na domy, które można postawić w bardzo krótkim czasie. Podobnie jest z ogrodzeniami frontowym. Frontowa część posesji powinna wyglądać solidnie, a jej estetyka powinna być spójna z domem, ogrodem i okolicą. Chcesz wybrać rozwiązanie idealnie współgrające z twoją koncepcją? Postaw na ogrodzenia modułowe!
30.01.2018 czytaj więcej

Sprzedaż hurtowa paneli ogrodzeniowych, czyli wiosenne porządki

Już dawno nikt nie mówił, że zima zaskoczyła kierowców, drogowców i po prostu... zwykłych ludzi. Aż do tego roku. Kiedy miasta paraliżowały śnieżyce, a zimno wdzierało się nawet do naszych mieszkań, szybko zatęskniliśmy za wiosną i ciepłymi promieniami słońca. Teraz powoli czujemy już zmianę na lepsze, ale czy zamiast euforycznej radości, nie powinniśmy zająć się najpierw wiosennymi porządkami i sprawdzeniem stanu technicznego naszych ogrodzeń systemowych?
05.01.2018 czytaj więcej

Ogrodzenia panelowe, dobry wybór to wybór na lata

Montaż ogrodzenia to inwestycja, która powinna służyć właścicielom przez długi czas. Relatywnie wysokie koszty, które się z tym wiążą, odzwierciedlać powinny jakość bez zarzutu, wysoką trwałość oraz dopełnienie oczekiwań estetycznych, bo i one nie pozostają bez znaczenia. Jak wybrać najlepsze ogrodzenia panelowe? Jakimi kryteriami się kierować, aby dokonać najlepszej decyzji? Podpowiadamy!
02.08.2017 czytaj więcej

Ogrodzenia frontowe – jakość i prezencja na medal!

Ogrodzenie to trwały i wieloletni element inwestycji. Nie wymieniamy go co sezon, mamy również w stosunku do niego spore oczekiwania. Sprawdzamy dziś czym są ogrodzenia frontowe, jaki mamy wybór i na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę.
07.06.2017 czytaj więcej

Słupki ogrodzeniowe – mała rzecz wielkiej wagi

Słupki ogrodzeniowe są bardzo istotnym elementem ogrodzenia. Są nie tylko elementem montażowym, który łączy ogrodzenie w całość, ale również dodają konstrukcji stabilności i wytrzymałości. Jakie są rodzaje słupków? Jak wybrać słupki ogrodzeniowe do swojego typu ogrodzenia? I co jeszcze trzeba o nich wiedzieć, zanim podejmie się decyzję o zakupie?
28.09.2016 czytaj więcej

Ogrodzenia panelowe, sposób na estetyczne ogrodzenie domu

Szukasz dobrego ogrodzenia? Nie wiesz jaki rodzaj ogrodzeń wybrać? Zastanawiasz się co różni ogrodzenia panelowe od ogrodzeń modułowych? Spieszymy z wyjaśnieniami. Zaprezentujemy dziś tak popularne w ostatnich latach ogrodzenia panelowe i opowiemy o ich najważniejszych cechach.
11.08.2016 czytaj więcej

Panele ogrodzeniowe – czy to dobry wybór?

Panele ogrodzeniowe to jeden z chętniej wybieranych typów ogrodzeń. Ta popularność bynajmniej  nie jest dziełem przypadku. Wynika z licznych zalet takiego wyboru. Sprawdźmy jakie możliwości są do wyboru i jak kupić panele ogrodzeniowe najwyższej jakości.
27.04.2016 czytaj więcej

Ogrodzenia frontowe – zadaj szyku i dopełnij posesję w najlepszym stylu

Jak powinny wyglądać porządne ogrodzenia frontowe? Co wybrać w gąszczu ofert? Na co zwrócić uwagę? Przyglądamy się dziś z bliska ogrodzeniom frontowym i odczarowujemy ich wszystkie tajemnice.
21.03.2016 czytaj więcej

Montaż ogrodzeń – najpopularniejsze ogrodzenia i ich samodzielny montaż

Inwestorzy, którzy chcą ogrodzić swoje posesje, mają do wyboru sporo rodzajów ogrodzeń. Niektóre z nich wymagają fachowego wsparcia podczas montażu, niektóre można zamontować samemu. Sprawdzamy dziś, kiedy samodzielny montaż ogrodzeń jest możliwy i jaki typ ogrodzeń pozwoli nam zrobić to sprawnie i bezproblemowo.
16.03.2016 czytaj więcej
120 - 140 Wszystkich elementów 147