Ogrodzenia frontowe, hit czy kit? Sprawdź skuteczny sposób na obniżenie kosztów

Ogrodzenia frontowe to często wybierany sposób na estetyczne ogrodzenie domu. Sprawdzamy dlaczego jest tak chętnie wybierany, jakie niesie korzyści, podpowiadamy również, w jaki sposób można obniżyć koszty ogrodzenia, zachowując wszystkie walory wizualne i jakościowe.
26.12.2022 czytaj więcej

Ogrodzenia modułowe, modnie, stylowo i funkcjonalnie

Dowiedzmy się, czym są ogrodzenia modułowe, jakie mają cechy, czym zdobyły swoją popularność i poznajmy ich liczne walory.
22.12.2022 czytaj więcej

Panele ogrodzeniowe – kup dziś, zamontuj na wiosnę

Panele ogrodzeniowe nieustannie pozostają najczęstszym wyborem Polaków. Trwałe, eleganckie, solidne i zapewniające należyty poziom bezpieczeństwa – ogrodzenia panelowe dają mnóstwo użytkowych powodów, aby tak bardzo je lubić. Jak jednak uniknąć przyszłorocznych podwyżek? Jak zapewnić sobie montaż ogrodzeń w kolejnym roku, wydając mniej? Znamy sposób!
16.12.2022 czytaj więcej

Ogrodzenia modułowe – zamów, zanim podrożeją

Ogrodzenia modułowe to wybór, który się opłaca. Sięga więc po nie wielu klientów, którzy oczekują doskonałej jakości w dobrej cenie. Co jednak oznacza dobra cena w dobie szalejącej inflacji i galopujących podwyżek, które niestety nie ominęły ani branży budowlanej, ani ogrodzeniowej? Sprawdzamy prognozy na nadchodzący sezon.
14.12.2022 czytaj więcej

Ogrodzenia modułowe a jakość i wytrzymałość – czy ogrodzenia modułowe są warte zakupu?

Ogrodzenia modułowe cieszą się dużą popularnością. Zwłaszcza w trudnych zakupowo czasach rosnących cen. Inwestorzy poszukują oszczędności i sposobów na to, aby nie wydając zbyt wiele, a cieszyć się sprawdzoną jakością. Bierzemy więc dziś na tapetę ogrodzenia modułowe i sprawdzamy, czy w ich przypadku przysłowiowa skórka jest warta wyprawki.
12.12.2022 czytaj więcej

Producent ogrodzenia – jak wybrać solidnego wykonawcę?

Producent ogrodzenia może być potwierdzeniem jakości lub przeciwnie – jej zaprzeczeniem. Zależy od niego bardzo wiele i jeśli dokona się niewłaściwego wyboru, ogrodzenia panelowe mogą służyć znacznie krócej, niż miało to miejsce w założeniach. Podpowiadamy, jak zyskać pewność, że wybrany producent ogrodzenia nie rozczaruje cię jakością.
09.12.2022 czytaj więcej

Panele ogrodzeniowe – czy będą modne w sezonie 2023?

Panele ogrodzeniowe są modne od wielu lat. Mijają kolejne sezony, zmieniają się trendy w branży budowlanej, zmienia się moda w aranżacji wnętrz, na topie jest inna architektura ogrodów, natomiast panele ogrodzeniowe i produkowane z nich ogrodzenia panelowe niezmiennie znajdują się na szczytach list branżowej popularności. Sprawdzamy dlaczego tak jest i czy ta tendencja utrzyma się w kolejnym roku.
06.12.2022 czytaj więcej

Zamroź ceny na zimę! Zamów niezwłocznie swoje ogrodzenie panelowe lub ogrodzenie frontowe i zapłać mniej.

Podwyżki w branży ogrodzeniowej są nieuniknione. Pogarszająca się sytuacja gospodarcza, wyższe ceny surowców, problemy z ciągłością dostaw, koszty utrzymania produkcji w hutach – wszystko to wpływa na to, jak będą się kształtowały ceny w 2023 roku. Choć nie wiemy dziś, jaka będzie skala podwyżek, to mamy pewność, że ogrodzenia frontowe i ogrodzenia panelowe będą droższe, niż obecnie.
01.12.2022 czytaj więcej

Słupki ogrodzeniowe – czy ich też dotyczą podwyżki?

Słupki ogrodzeniowe to tylko jeden z wielu komponentów, które są niezbędne, aby powstały ogrodzenia panelowe. Kosztowne zakupy wymagają znacznie większej liczby elementów, a ceny niestety z dnia na dzień rosną. Sprawdzamy, jak wygląda związana z kryzysem sytuacja w branży ogrodzeniowej i szukamy sposobu na uratowanie budżetu inwestycyjnego.
01.12.2022 czytaj więcej

Montaż ogrodzeń – przeprowadzić samodzielnie czy z pomocą specjalistów?

Montaż ogrodzeń wydaje się zadaniem bardzo skomplikowanym. W obawie o jakość efektu końcowego, wielu klientów unika samodzielnej realizacji takiego zadania. Sprawdzamy, czy w istocie jest się czego obawiać? Czy samodzielny montaż ogrodzeń jest jednak możliwy?
01.12.2022 czytaj więcej

Słupki ogrodzeniowe – niezbędne elementy każdego ogrodzenia

Słupki ogrodzeniowe, choć nie wydają się być najważniejsze, są niezwykle istotnym – wręcz niezbędnym – elementem każdego ogrodzenia. Choć mówi się o nich znacznie mniej, niż wspomina się panele ogrodzeniowe, to bez nich żadne ogrodzenia panelowe nie mają racji bytu. Poznajmy więc słupki ogrodzeniowe bliżej.
29.11.2022 czytaj więcej

Ogrodzenia panelowe – zawirowania w branży i prognozy rynkowe

Ogrodzenia panelowe to jedno z najczęściej wybieranych ogrodzeń. Kuszą odbiorców licznymi walorami i właściwie nie mają wad. Od jakiegoś czasu jednak da się słyszeć, że w branży – podobnie, jak w wielu innych – zachodzą burzliwe zmiany. Co oznaczają dla inwestorów? Sprawdzamy.
17.11.2022 czytaj więcej

Słupki ogrodzeniowe – jak dobrać rodzaj słupków do ogrodzenia

Słupki ogrodzeniowe to bardzo ważna część każdego ogrodzenia. Choć wizualnie stanowią stosunkowo dyskretny element, to ich rola w ogrodzeniach jest niezwykle istotna. Wyjaśniamy, jak wybrać najlepsze słupki ogrodzeniowe.
15.11.2022 czytaj więcej

Ogrodzenia frontowe – co to za ogrodzenia?

Ogrodzenia frontowe to jeden z wielu dostępnych rodzajów ogrodzeń. Jeśli spotkałeś się z pojęciami panele ogrodzeniowe, przęsła, betonowe bloczki, słupki ogrodzeniowe i wszystko to brzmi dla ciebie enigmatycznie, a w efekcie nie masz pojęcia, co zamówić, odczarowujemy ogrodzenia frontowe i wyjaśniamy wszystko, co należy o nich wiedzieć przed złożeniem zamówienia.
10.11.2022 czytaj więcej

Ogrodzenia panelowe – dlaczego wciąż są najczęstszym wyborem Polaków?

Ogrodzenia panelowe znowu okazały się hitem. Sezon 2022 był kolejnym, w którym ogrodzenia panelowe absolutnie zostawiły w tyle wszystkie inne typy ogrodzeń. Skąd takie wybory klientów? Dlaczego ogrodzenia systemowe wciąż nie wychodzą z mody i czy kolejny rok to zmieni? Pytamy specjalistów.
05.11.2022 czytaj więcej

Ogrodzenia panelowe – jak zapłacić mniej przy rosnących cenach?

Ogrodzenia panelowe to najczęstszy wybór Polaków – kupujemy je nie tylko na prywatne posesje, ale kupowane są również do zagospodarowania terenu wokół szkół, przedszkoli, urzędów oraz do firm. Związane z inflacją podwyżki, drastycznie rosnące ceny energii i gazu bardzo silnie wpłynęły również na branżę ogrodzeniową.
15.10.2022 czytaj więcej

Panele ogrodzeniowe – prognozy na 2023 rok, co czeka branżę?

Panele ogrodzeniowe to topowy produkt w branży ogrodzeniowej. Kupowane najczęściej i zdecydowanie najchętniej wybierane zarówno przez inwestorów prywatnych, jak i B2B. Co czeka branżę w nadchodzącym roku? Czy można kupić panele ogrodzeniowe w przyszłym sezonie, spodziewając się podobnych, do obecnych, cen? Jak inflacja wpłynęła na ceny ogrodzeń? Sprawdzamy.
14.10.2022 czytaj więcej

Panele ogrodzeniowe – zamów montaż, to ostatni dzwonek!

Choć panele ogrodzeniowe charakteryzuje niezwykle szybki montaż, to jednak mrozy czy podmokły teren mogą skutecznie uniemożliwić montaż ogrodzenia. Jeśli więc planujesz taką inwestycję, to spiesz się, póki korzystna aura dopisuje, zimą może to być niemożliwe.
13.10.2022 czytaj więcej

Doświadczony producent paneli ogrodzeniowych 2d i 3d przypomina!

Doświadczony producent paneli ogrodzeniowych 2d i 3d przypomina - cykl budowlany ściśle wiąże się z porami roku. Dlatego koniec jesieni to dobry moment, aby przygotować się na nadchodzącą zimę. A przy tym pomyśleć o zabezpieczeniu domu czy działki solidnym ogrodzeniem na miarę potrzeb i portfela.
06.10.2022 czytaj więcej

Producent paneli ogrodzeniowych 2D i 3D czy market budowlany? Gdzie najlepiej kupić panele ogrodzeniowe?

Sezon budowlany i inwestycyjny trwa w najlepsze i zostało jeszcze sporo czasu na montaż ogrodzenia. Aby zrealizować projekt, konieczne są zakupy. Panele ogrodzeniowe, akcesoria ogrodzeniowe, słupki ogrodzeniowe i wiele więcej, ale zanim do tego dojdzie – trzeba wybrać miejsce zakupu. Czy lepszy będzie producent paneli ogrodzeniowych 2D i 3D - czyli zakup u źródła, czy może jednak wielkopowierzchniowy sklep budowlany? Rozwiewamy wątpliwości.
02.10.2022 czytaj więcej
120 - 140 Wszystkich elementów 351